Bekijk het

Hypotheekrente

Overzicht

Wij houden de verschillende hypotheekrentes op dagelijke basis bij

HypotheekNHG0,60,81 
ASR WelThuis hypotheek0,70%0,86%0,87%1,15%offertemeer info
BLG Wonen Hypotheek0,70%0,85%0,87%1,15%offertemeer info
Lot Hypotheek0,70%0,97%1,07%1,32%offertemeer info
RegioBank Hypotheek0,70%0,85%0,87%1,15%offertemeer info
SNS Bank Hypotheek0,70%0,85%0,87%1,15%offertemeer info
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek0,75%0,85%0,96% offertemeer info
Argenta Hypotheek0,79%0,99%1,04%1,24%offertemeer info
Vista Hypotheken Hypotheek0,79%0,90%1,00%1,28%offertemeer info
Lloyds Bank Hypotheek0,80%0,90%1,05% offertemeer info
Venn Hypotheek0,80%0,94%1,06%1,32%offertemeer info
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,81%0,82%1,02%1,25%offertemeer info
HollandWoont Hypotheek0,81%   offertemeer info
Obvion Woon Hypotheek0,81%0,96%1,11%1,36%offertemeer info
Nationale Nederlanden Hypotheek0,83%1,03%1,18%1,38%offertemeer info
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw0,83%0,98%1,08%1,23%offertemeer info
Centraal Beheer Leef Hypotheek0,85%0,90%1,01%1,35%offertemeer info
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt0,86%0,95%1,09%1,51%offertemeer info
Woonfonds Woongenot Hypotheek0,86%0,92%1,04%1,37%offertemeer info
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek0,88%0,98%1,10% offertemeer info
Robuust Hypotheken Hypotheek0,88%0,98%1,08%1,38%offertemeer info
bijBouwe Hypotheek0,89%1,05%1,16%1,42%offertemeer info
Allianz Hypotheek0,90%1,12%1,24%1,74%offertemeer info
ING Basisrente Hypotheek0,90%1,03%1,16%1,42%offertemeer info
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam0,91%0,91%1,11%1,31%offertemeer info
IQWOON Hypotheek0,92%1,18%1,27%1,63%offertemeer info
Moneyou Hypotheek0,92%0,99%1,16%1,40%offertemeer info
NIBC Direct Hypotheek0,92%0,96%1,11%1,41%offertemeer info
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C0,95%1,05%1,45%1,65% 
ABN AMRO Budget Hypotheek0,96%0,97%1,17%1,40%offertemeer info
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek0,97%0,96%1,18%1,40%offertemeer info
Attens Hypotheek1,00%1,08%1,19%1,42%offertemeer info
Merius Hypotheken Hypotheek1,01%1,28%1,28%1,50%offertemeer info
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,01%1,01%1,21%1,41%offertemeer info
NIBC Direct Extra Hypotheek1,02%1,06%1,21%1,51%offertemeer info
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,02%1,19%1,29%1,59%offertemeer info
Florius Profijt twaalf hypotheek1,07%1,06%1,28%1,50%offertemeer info
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,11%1,12%1,32%1,55%offertemeer info
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,11%1,11%1,31%1,51%offertemeer info
ING Dagrente Hypotheek1,15%1,28%1,41%1,67%offertemeer info
Syntrus Achmea Basishypotheek1,20%1,28%1,36%1,61%offertemeer info
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,21%1,21%1,41%1,61%offertemeer info
ABN AMRO Woninghypotheek1,26%1,27%1,47%1,70%offertemeer info
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,40%1,48%1,56%1,81%offertemeer info
ASR DigiThuis Hypotheek 0,70%0,80% offertemeer info
Clarian Wonen Hypotheek 1,09%1,13% offertemeer info
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,20%1,30%1,65%offertemeer info
HypotheekNHG80%100%
ASR WelThuis hypotheek0,70%0,87%1,15%
BLG Wonen Hypotheek0,70%0,87%1,15%
Lot Hypotheek0,70%1,07%1,32%
RegioBank Hypotheek0,70%0,87%1,15%
SNS Bank Hypotheek0,70%0,87%1,15%
Hypotrust Vrij Leven Hypotheek0,75%0,96% 
Argenta Hypotheek0,79%1,04%1,24%
Vista Hypotheken Hypotheek0,79%1,00%1,28%
Lloyds Bank Hypotheek0,80%1,05% 
Venn Hypotheek0,80%1,06%1,32%
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam0,81%1,02%1,25%
HollandWoont Hypotheek0,81%  
Obvion Woon Hypotheek0,81%1,11%1,36%
Nationale Nederlanden Hypotheek0,83%1,18%1,38%
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw0,83%1,08%1,23%
Centraal Beheer Leef Hypotheek0,85%1,01%1,35%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt0,86%1,09%1,51%
Woonfonds Woongenot Hypotheek0,86%1,04%1,37%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek0,88%1,10% 
Robuust Hypotheken Hypotheek0,88%1,08%1,38%
bijBouwe Hypotheek0,89%1,16%1,42%
Allianz Hypotheek0,90%1,24%1,74%
ING Basisrente Hypotheek0,90%1,16%1,42%
Rabobank Basis Hypotheek Duurzaam0,91%1,11%1,31%
IQWOON Hypotheek0,92%1,27%1,63%
Moneyou Hypotheek0,92%1,16%1,40%
NIBC Direct Hypotheek0,92%1,11%1,41%
Triodos Bank Hypotheek Energielabel C0,95%1,45%1,65%
ABN AMRO Budget Hypotheek0,96%1,17%1,40%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek0,97%1,18%1,40%
Attens Hypotheek1,00%1,19%1,42%
Merius Hypotheken Hypotheek1,01%1,28%1,50%
Rabobank Hypotheek Basisvoorwaarden1,01%1,21%1,41%
NIBC Direct Extra Hypotheek1,02%1,21%1,51%
Woonnu Hypotheek Energielabel C1,02%1,29%1,59%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,07%1,28%1,50%
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1,11%1,32%1,55%
Rabobank Plus Hypotheek Duurzaam1,11%1,31%1,51%
ING Dagrente Hypotheek1,15%1,41%1,67%
Syntrus Achmea Basishypotheek1,20%1,36%1,61%
Rabobank Hypotheek Plusvoorwaarden1,21%1,41%1,61%
ABN AMRO Woninghypotheek1,26%1,47%1,70%
Syntrus Achmea Comforthypotheek1,40%1,56%1,81%
ASR DigiThuis Hypotheek 0,80% 
Clarian Wonen Hypotheek 1,13% 
Hypotrust Elan Plus Hypotheek 1,30%1,65%

Altijd de beste hypotheekrente met Advies.nl

Wij updaten onze rente op dagelijkse basis om jullie een zon goed mogelijk beeld te geven van alle hypotheekaanbieders en hun rente.